Щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти»

Demo

7 – 9 листопада 2019 р. у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала свою роботу щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти». На ній представлено майже 70 навчальних закладів регіону всіх рівнів акредитації. У числі учасників – Національний університет «Запорізька політехніка» з однією з найбільших експозицій. Юридичний факультет університету представляють завідувачі кафедр та найбільш досвідчені викладачі. Зацікавлені абітурієнти мають можливість з перших вуст почути інформацію про сам факультет та особливості вступу на спеціальності «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Політологія», про те, як відбувається навчання, чим займаються студенти у позааудиторний час, як проходить практика та відбувається працевлаштування випускників. Щодня на виставці – презентаційні заходи, форуми, майстер-класи. У перший день виставку вже встигли відвідати чисельні майбутні абітурієнти.

Читати далі >>

Зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл Михайлівського району Запорізької області

Demo

23 жовтня 2019 року відбулась зустріч з випускниками загальноосвітніх шкіл Михайлівського району Запорізької області, що відбулася в межах акції Державної служби зайнятості «Випускник – 2020», була представлена розумною та чарівною Шиян Ольгою Юріївною, кандидатом наук, доцентом, заступницею завідувача кафедри. У питанні набору студентів для неї не залишилось темних плям. Про університет розповіла, на питання відповіла, те, що наші професії найкращі – довела. Будемо зі студентами!

Зустріч з директором Координаційного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Олексієм Бонюк

Demo

20 жовтня 2019 року адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка» Назаренко Павло Григорович прийняв участь у засіданні Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях.

Директор Координаційного центру з надання БВПД Олексій Бонюк зустрівся з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Запорізькій області. Окрім висвітлення результатів захисту та представлення інтересів клієнтів Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, особливу увагу було приділено обговоренню змін до нормативно-правових актів для покращення надання послуг.

Відвідування учнів загальноосвітніх шкіл № 46, 47 та 75 Заводського району

Demo

17 жовтня 2019 року кафедра кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка» завітала до учнів СШ 46.47 та 75 Заводського району. Кандидат юридичних наук, доцет Шиян Ольга Юріївна провела зі школярами цікаві бесіди про значення юридичної освіти у формуванні правосвідомості і правової культури.

Відвідування Музею техніки Богуслаєва

Demo

16 жовтня 2019 року студенти першого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» разом зі своїм куратором кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Шиян Ольгою Юріївною відвідали Музей техніки Богуслаєва, який функціонує з жовтня 2012 року. Студенти ознайомились з унікальними експонатами, моделями літаків, зразками військової техніки.