Увага - конференція!!!

Demo

4-5 жовтня 2018 року на базі Економіко-гуманітарного інституту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір".

Початок роботи - 4 жовтня о 09:00 годині, аудиторія 253.

Програма конференції та більш детальна інформація розміщена у файлі - Програма конференції ЗНТУ 04.10.18!

З повагою, оргкомітет!

Увага усім викладачам, аспірантам та студентам!!!

Demo

27 квітня 2018 року кафедра міжнародних економічних відносин приймала активну участь у Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Соціально-економічні, освітні та фахові проблеми молоді в умовах євроінтеграційних процесів».

Понад 200 учасників з різних ВНЗ України прийняли участь у конференції, серед яких: Запорізький національний університет, Луцький національний технічний університет, Хмельницький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Київський національний торговельно-економічний університет. У межах роботи конференції працювало шість секцій. Кафедра МЕВ координувала роботу секції «Сучасні тенденції розвитку бізнесу: національний і глобальний аспект» в якій прийняли участь 45 учасників.

Дякуємо усім учасникам за активну участь в роботі конференції, нові ідеї та креативні думки. Бажаємо успіхів у навчанні, нових наукових здобутків та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Програма конференції та більш детальні матеріали розміщені у файлі - Програма конференції ЗНТУ 27.04.18!

Шановні колеги!!!

DemoЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів освіти і молодих учених:

"СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ, ОСВІТНІ ТА ФАХОВІ ПРОБЛЕМИ МОЛОДІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ",

яка відбудеться 27 квітня 2018 року на базі Економіко-гуманітарного інституту Запорізького національного технічного університету.

До участі у конференції запрошуються: молоді вчені, аспіранти, студенти і магістранти!!!

Більш детальну інформацію містить файл - Запрошення на конференцію!

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Demo

Колектив кафедри "Міжнародних економічних відносин" від щирого серця вітає усіх співробітників та студентів з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо усім в цьому році здобути неймовірний успіх та щастя. Бажаємо усім вічної любові та доброї вдачі. Бажаємо усім яскравих емоцій та досягнення завітної мрії,  чудових друзів та люблячих близьких, а також бравого настрою та міцного здоров’я!

Веселих новорічних свят! З Новим роком Вас!!!

Всеукраїнська студентська олімпіада!!!

Demo

28.11.17 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини"! На заході були присутні студенти 3 та 4 курсів. Всього в конкурсі брали участь 32 кращих студента.

Від щирого серця вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Увага студентам та викладачам кафедри МЕВ!!!

Demo

29.09.17 відбудеться захід "Познайомимось?". Запрошуються усі викладачі та студенти кафедри МЕВ!

Форма одягу - спортивна.

Зустрічаємось біля входу у головний корпус о 12:00! Здолаємо усі перешкоди та труднощі - разом!!!

12 вересня - день заснування кафедри МЕВ!!!

Demo

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив, студентів та випускників кафедри Міжнародних економічних відносин із 22 річницею заснування!

Творчих успіхів, енергії та впевненності у своїх силах, нових досягнень та перемог в науково-педагогічній діяльності!

Шановні студенти кафедри МЕВ!!!

Demo

Вітаємо Вас із Днем знань та новим навчальним роком! Бажаємо Вам нових звершень та знань, захоплюючих наукових подорожей та цікавого студентського життя!

Від щирого серця вітаємо першокурсників із вступом в Запорізький національний технічний університет на кафедру міжнародних економічних відносин! Нехай цей день відкриє Вам велику та світлу дорогу становлення Вас як справжніх фахівців своєї майбутньої справи, дарує Вам натхнення у навчанні та назавжди поселить в Вас віру у вірності вибраного професійного шляху!

У свою чергу колектив кафедри обіцяє бути з вами кожну хвилину вашого шляху до знань, всіляко допомагати Вам долати всі перешкоди та труднощі, втілювати в Вас все найсучасніше та прогресивне що є у Світі та в Україні!!

Вітаємо від щирого серця, колектив кафедри МЕВ!

Увага студентам бакалаврату усіх спеціальностей!!!

Demo

З 19.06.17 розпочинається прийом документів на вступ до магістратури кафедри міжнародних економічних відносин! За додатковою інформацією звертатись до приймальної комісії ЗНТУ та на кафедру МЕВ. Будемо дуже раді бачити Вас разом з нами та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!!! З повагою, колектив кафедри міжнародних економічних відносин.

Увага студентам 4 та 5 курсів!!!

Demo

27.04.17 відбудеться ярмарок вакансій. Запрошуються студенти 4 та 5 курсів. Час роботи з 10.00 до 16.00 години. Збір студентів біля Їдальні ЗНТУ (колишнє кафе"Еллада")!

Вітаємо з перемогою!!!

Demo

03.04.17. Колектив кафедри міжнародних економічних відносин вітає доцента кафедри Мелещенко Анатолія Івановича з перемогою у змаганнях з шахів на спартакіаді ЗНТУ серед викладачів та співробітників! Бажаємо не втрачати форми та оптимізму, досягати всіх цілей і просто бути щасливою людиною!

До уваги студентів! Графік попередніх захистів дипломних робіт рівня "спеціаліст" денної та заочної форм навчання

Перший попередній захист: 21.03.17 - 22.03.17. Вимоги: звіт з переддипломної практики, розширений план дипломної роботи, готовий перший розділ, другий та третій розділ - напрацювання.

Другий попередній захист: 20.04.17 - 21.04.17. Вимоги: 90% готової дипломної роботи.

Нормоконтроль: 24.04.17 - 04.05.17.