Ви є тут

Головна
Озброєні, але нешкідливі!

20 травня студенти та викладачі нашої «Машинки» о другій половині дня могли спостерігати дивовижне, або навіть шокуюче, явище: територією університету бігали озброєні хлопці, мінували об'єкти та знешкоджували бомбу! Чимало свідків одразу із захопленням намагалися зафіксувати подію на телефони та фотоапарати: погодьтеся, подібне трапляється не щодня! То в чому ж справа? А в тому, що за підтримки профкому студентів ЗНТУ та клубу активного відпочинку «Зона 67» у нас пройшов унікальний показовий бій з лазертагу!

Для довідки позначимо, що лазертаг – це військово-спортивна гра у реальному часі та просторі, суть якої полягає у враженні учасників безпечними світловими пострілами зі спеціальної зброї.

Наш досвід став чи не найпершим, коли було вирішено грати не на спеціальному майданчику, а саме на території університету. «Здесь каждый уголок знаком, все входы и выходы. Было очень интересно попробовать сыграть именно в этом месте!» - ділиться учасник Іван Дашко, який, до речі, став одним з найактивніших ентузіастів заходу.

У грі взяли участь 16 хлопців, серед яких студенти електротехнічного факультету (звідси було найбільше представників), факультету інформатики та обчислювальної техніки та інженерно-фізичного факультету. Гравці розділилися на дві команди, які очолили Іван Дашко (ЕТФ) та Антон Шевердін (ЕТФ). І розпочався запеклий бій! Одна озброєна група мала протягом 30 хвилин знешкодити бомбу, залишену іншою. І зробила це! Антон Шевердін із своїми товаришами успішно «розмінували» третій корпус ЗНТУ! Завдання виявилося не таким вже і простим, адже команда Івана Дашко мала свій таємний козир – «снайпера» Віталія Шкурко, влучність якого відмітили учасники обох «таборів». «Отличный снайпер! Очень помог!» – не міг приховати емоцій капітан.

Іван Дашко зі своїми «вояками» вирішили взяти реванш, і було проведено ще один бій. Цього разу п'ятий корпус «мінувала» команда Антона Шевердіна. Сутичка була приголомшливо запеклою та непростою, але бомба так і не була знешкоджена, і знову перемогу одержали хлопці на чолі з Шевердіним! «Ничего, мы обязательно отыграемся 25 мая!» – не без посмішки, але із запалом відреагував на це Дашко.

А 25 травня на Критій арені відбудеться турнір з лазертагу серед студентів, і якщо когось зацікавила ця інформація, радимо звернутися за деталями до профкому студентів ЗНТУ в аудиторію 368а.

Тож, гра пройшла успішно, а учасники отримали неабияке задоволення: «Было круто! Ощущается внутренний подрыв! Побегали, устали… Но это значительно лучше и полезнее, чем те же компьютерные «стрелялки»!». І якщо ви хочете відчути подібні емоції, профком студентів ЗНТУ залюбки вам допоможе!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ