До відома студентів та викладачів Національного університету «Запорізька політехніка» (НП «ЗП»). Національним центром «Мала академія наук України» буде проведена Х Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Захід відбудеться у ІІ етапи: І етап – відбірковий (обласний, заочний) – у серпні – вересні, ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у листопаді в м. Київ.

Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтована тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті www.man.gov.ua

Для участі у І етапі просимо до 17 серпня представити до відділу наукової роботи студентів (ВНРС) письмову заявку (форма додається), тези інноваційного наукового-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета на паперових і електронних носіях.

Анкета (DOC, 28 KБ)