Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевняє, що у разі ухвалення нового закону про вищу освіту виграють всі студенти, які добре вчаться
Як повідомляє УНІАН ( http://www.unian.net/ ), про це Дмитро Табачник заявив 10 січня на прес-конференції у Вінницькій області, коментуючи вимоги студентів до парламенту не ухвалювати закон про вищу освіту в новій редакції, розроблений Міністерством освіти.

"До будь-якого прояву громадянського суспільства ставлення позитивне, неправду я не коментую, тому що закон про вищу освіту передбачає майже дворазове підвищення стипендій, що у разі ухвалення цього закону становитиме прожитковий мінімум і, природно, щокварталу буде зростати зі зростанням прожиткового мінімуму", - сказав міністр освіти.

Він також упевнений, що студенти повинні не мітингувати, а добре вчитися.

"А ті малоталановиті демагоги-політикани, які намагаються на будь-якій події примусити суспільство про себе згадати, мені здається, що на них чекає невдача. Тому що, якщо, попри всі зусилля вдалося зібрати аж 20 чоловік із ранку – це, звичайно, титанічна перемога", - зазначив Д. Табачник.

"Якщо говорити про стипендії, то немає студента, який би не виграв у разі ухвалення нового закону за однієї умови: що він збирається не мітингувати, а добре вчитися, тому що "трієчникам" платити стипендію – це гріх. Це все одно, що обирати людей, які сплачують до бюджету", - сказав міністр освіти.

Як відомо, 10 січня вранці близько 50 учасників пікету, які виступають проти ухвалення закону про вищу освіту, увійшли до будівлі за адресою: вул. Грушевського, 18/2, де відбувалося засідання Погоджувальної ради голів фракцій і керівників парламентських комітетів. Вони вимагали не ухвалювати закон про вищу освіту, а також зустрічі з керівником профільного комітету ВР Максимом Луцьким.

Пізніше Максим Луцький, який зустрівся з учасниками акції, повідомив, що представників студентських організацій не влаштовує жоден із трьох поданих до ВР законопроектів про вищу освіту. Він запросив лідерів студорганізацій взяти участь в засіданні комітету під час розгляду законопроектів про вищу освіту.