11-13 жовтня в Запоріжжі відбувся наймасштабніший виховний захід викладачів та студентів спеціальності «Психологія» - науково-практична конференція по гуманістичній психології та психотерапії: «Я + Ти ≥ Ми» У світі з собою, в контакті з людьми і світом».

DemoDemoDemoDemo

Це фантастична можливість для студентів розширити свої уявлення про професію, познайомитись з різноманітними, актуальними підходами до роботи з особистістю, зазирнути та дослідити себе на різноманітних майстер-класах провідних практикуючих психологів та психотерапевтів. Конференція відбулась вже в двадцять п’яте, і цього разу було продовжено минулорічну тематику. Традиційно основні натхненники та організатори конференції - доценти кафедри соціальної роботи та психології Походенко Світлана Володимирівна та Хрустальова Марина Станіславівна, старший викладач кафедри соціальної роботи та психології Шубертій Наталія Георгіївна. Три дні було присвячено способам і навичкам побудови відносин з собою, з іншим і світом. В перший день конференції розглянуто інтеграцію"Я" (проблеми ідентичності та внутрішнього благополуччя особистості). В другий день - відносини "Я-Ти" (дитячо-батьківські, дружні, чоловічо-жіночі). В третій день - відносини людини і соціуму (адаптація, соціалізація, самореалізація). Майже 70 відсотків учасників конференції – студенти та випускники спеціальності «Психологія» «Запорізької політехніки». Особливо приємно коли колишні учасники все частіше стають запрошеними тренерами – наприклад, Юрій Дерновий, Катерина Ракитянська, Олександр Дорокупля та інші. .